info o nás

Zeptali jse se snoubenců na některé základní otázky. Jejich odpovědi jsou zaznamenány na této stránce, stejně tak zde naleznete různé informace o zasnoubeném páru. Stránka je čistě pro zvědavce, organizační věci ohledně svatby zde nehledejte.

Eva Suchomelová (dříve Dozbabová)

Narozená:
02. 05. 1988 v Brně.
Sourozenci:
1 bratr.
Střední škola:
Gymnázium Slovanské náměstí.
Vysoká škola, obor:
Pdf MU, učitelství pro ZŠ – Geografie, Biologie.
Práce:
IS - technička FSpS MU, trenérka tenisu
Zájmy:
Tenis, squash, badec, piknikování, cestování …
Nerada:
Jakékoliv maso v polívce, houskovej knedlík, tukový rohlíky.
Čeho si na něm vážíš?
Že je pracovitý, ochotný, nápaditý, veselý, společenský, romantický, inteligentní a hlavně ňuchací.
V čem by se měl polepšit?
Trochu potrénovat trpělivost, lépe si organizovat svůj čas a naučit se vyhrávat v tenise. ツ
Kdy jste se poprvé seznámili?

Seznámili jsme se v Letovicích na tenisovém kempu pořádaném Masarykovou univerzitou v létě 2008. Sedím si tak na lavičce mezi kurty koukám se na pánskou 4hru a v dálce přes čtyři kurty se přibližuje on, že prej je nějakej Šimon. ツ Slovo dalo slovo a už mi domluvil výměnu do jejich skupinky, po celý týden se často vyskytoval poblíže, avšak ač je to k nevíře v Brně po návratu z kempu jsme šli každej svou cestou, která se však velmi brzy opět propojila.

Jak proběhly zásnuby?
Zasnubní labuť

Zásnuby byly naprosto nečekané, obzvláště po tom, co několikrát bylo zmíněno, že svatba pro něj není nic důležitého a extra chtěného. Nicméně byla jsem vyslána na nákupy, kde jsem vyhrála poukázku na 10 000, celá rozjařená se vracím domů a co tam na mě nečekalo, nazdobený celý byt, stůl uprostřed obyváku, s krásnou kytkou a ruličkou, kde bylo detailně popsáno dnešní menu.

Poslední chod tuším asi šestý, jehož název byl: El supriso deserto secondo (vájíčko mnoho chutí),
Překvapení Kinder s prstenem
obsahoval překvapení a to mé oblíbené vajíčko Kinder, které bylo originálně zabalené. Ani ve snu by mě nenapadlo, že místo očekávané dětské hračky se uvnitř bude nacházet prstýnek se vzkazem ♥
P.S.: dodnes nechápu, jak se mu to tam povedlo narafičit, neb podle mě to prostě bylo originálně zabaleno, a nikterak neporušeno.

Šimon Suchomel

Narozený:
V zimě v Midurchu, letos jsme to slavili ve štatlu.
Sourozenci:
Middle bratr a maxi bratr, akorát maxi bratr už je vlastně mini bratr, ale pojmenování zůstalo, zato middle bratr je bald bratr, ale to mě čeká taky.
Střední škola:
USTAF Pardubice, tam šlo prý o život ツ.
Vysoká škola, obor:
FI MU, moje alma mater – vždy počítačové systémy.
Práce:
v ICT, správce, programátor, analytik, výzkumník. ツ
Zájmy:
Tenis, Evina, Skákání, Filmy.
Nerad:
Blbý xichty v šalině, kopr, ananas, negerský „ou jee, what’s up“ písničky.
Čeho si na ní vážíš?
Krom toho, že je krásná a chytrá ツ, tak skromnosti, trpělivosti a super nefiflenosti.
V čem by se měla polepšit?
Uklidit po sobě nádobí.
Kdy jste se poprvé seznámili?
Haha, v Letovicích na lavičce u kurtů na tenisovém kurzu. Zrovna prodávala boty přes aukro, tak měla radost, že se prodaly.
Jak proběhly zásnuby?
Evča čeká na zásnuby

Zásnubám předcházelo dlouhé plánování, nakonec jsem zvolil metodu překvapení s uklidňující přípravou, jelikož Evča zbožňuje překvapení a já ji rád napínám a pozoruju, jak se těší. Poslal jsem ji na celý den na nákupy do Olympie a vařil jsem šestichodovou večeři po šimoním a italském způsobu. Předkrm, polévku, primo těstovinového základu, secondo masového základu, dezert a salát. Navíc jako bonus byl dezert s překvapením, což bylo Kinder vejce, do kterého jsem předtím ukryl zásnubní prsten.

Osudem hnaná událost zapříčinila i to, že ve skutečnosti v tom Kinder vajci byl plastový malý prstýnek, což jsem nechápal, jak je to možné, zrovna prstýnky se tam moc často nevyskytují. Tak ten jsem potom vložil do krabičky od zásnubního prstenu. Když to Kinder vejce rozbalila a našla vzkaz, tak nechápala, jak se to tam dostalo a jestli je to vůbec možné, pak jí bylo líto, že si už kousla čokolády, kterou si pak chtěla nechat na památku. Po předání kytice v kleče mi řekla ano, takže spokojenost na všech stranách.